FOPO II.
Lipárecké nám. 654, 394 64  Počátky
Ford

Kariéra ve společnosti FOPO II., s. r. o.

    FOPO II., s. r. o. hledá nové členy profesionálního týmu, plného optimismu, nápadů a zájmu o spolupráci při poprodejních službách zákazníkům na vozidlech FORD a dalším rozvoji naší společnosti:
    •  Automechanik - Pelhřimov
    •  Automechanik - Počátky
    •  Automechanik - Jindřichův Hradec

    Co bude Vaším úkolem:

    •  Servisní prohlídky a běžné opravy vozidel FORD ve značkovém autoservisu
    •  Diagnostika a řešení závad pomocí značkové diagnostiky a servisních manuálů FORD
    •  Podílení se na úpravách a modernizaci servisního zázemí a zařízení
    •  Vzdělávání se v tomto oboru a postupné zařazení do programu školení Ford Academy

    Co od Vás očekáváme:

    • Střední vzdělání s výučním listem
    • Praxe v oboru autoopravárenství
    • Základní znalosti práce na PC
    • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce v kolektivu
    • Řidičský průkaz sk. B

    Co Vám nabízíme:

    • Práci v prostředí značkového autoservisu FORD
    • Zázemí stabilní firmy
    • Motivační složku mzdy
    • Firemní benefity
    • Přátelský tým spolupracovníků
    • Osobní i profesní rozvoj

    Máte-li zájem o spolupráci, zašlete nám prosím profesní životopis, případně volejte na níže uvedené tel. číslo:

    Ing. Markéta Lehejčková
    tel.: 725949160
    e-mail: mlehejckova@fopo.cz

    Zavolat